Панельна система Isophon Panel монтується на існуючі стіни, виготовлені з бетону, блоків або цегли, залізобетонні монолітні колони, а також плити міжповерхових перекриттів. Не рекомендується монтувати панельну систему на конструкції завтовшки менше 80 мм. Суттєве вирівнювання стін та стель за допомогою безкаркасної системи не виконується. У разі необхідності рекомендується до початку монтажних робіт вирівняти конструкції штукатурною сумішшю. Допускаються нерівності та відхилення не більше 10 мм на погонний метр поверхні для системи “Isophon Standard” та не більше 5 мм для системи «Isophon Slim».
До бокових стін та стелі торці сендвіч-панелей повинні примикати через шар віброізолюючої стрічки Isophon Filz. Стрічка наклеюється та фіксується за допомогою герметика Isophon Flex. На підлогу панельну систему спирають через шар віброізолюючої стрічки Isophon Filz. Прокладка Isophon Filz також обов’язково має підкладатися під торці гіпсокартонних листів, застосованих у системі. Якщо панельна система монтується на стелю, на всіх примиканнях до бокових поверхонь використовується віброізолююча стрічка Isophon Filz у один шар.
Сендвіч-панелі стикуються між собою за допомогою пазогребневого з’єднання. Пазогребневі стики сендвіч-панелей скріпляються між собою саморізами з комплекту кріплення довжиною 35 мм. Відстань між саморізами складає 150 … 200 мм.
При замиканні ряду панель підрізається (за допомогою електролобзика), при цьому підрізана частина переходить на наступний ряд.
Відрізані частини панелі завдовжки менше 250 мм не використовуються. Панелі монтують зі зміщенням горизонтальних стиків у сусідніх рядах. Розбіжність стиків має становити не менше 250 мм. Якщо у панелей останнього ряду, виходячи з фактичного розміру стіни, не підрізається паз, в пази вкладаються смуги з магнезитового листу товщиною 10 мм (його можна взяти з відрізаних елементів панелей) і фіксуються до панелей саморізами 3,5х35 мм.
У процесі монтажу є припустим утворення швів на стиках між панелями. Шви шириною до 5 мм не вимагають компенсаційних заходів. Шви шириною від 5 до 10 мм слід заповнити герметиком Isophon Flex. Шви шириною більше 10 мм не допускаються.
Якщо сендвіч-панель повністю розміщується на поверхні стіни – її монтаж здійснюється лише за допомогою шести вібровузлів кріплення (центральні вузли не використовуються). Якщо стінова панель підрізається – використовуються всі доступні вузли кріплення. При монтажі сендвіч-панелей на стелю з міркувань пожежної безпеки додатково використовуються два центральні вібровузли, в які вставляються металеві анкерні гвинти. Для установки сендвіч-панелей на стелю є два типи анкерних гвинтів – стандартні (довжина яких на 50 мм більша за товщину сендвіч-панелі) та укорочені. Укорочені анкерні гвинти використовуються для монтажу на пустотні плити міжповерхових перекриттів.
До отриманої поверхні закріплюють фінішний шар листів гіпсокартону Rigips PRO завтовшки 12,5 мм. Листи повинні примикати до суміжних поверхонь (стін, стелі та підлоги) через віброізолюючу стрічку Isophon Filz відповідно до п.2 цієї інструкції. При монтажі листів гіпсокартону використовуються саморізи 3,5х45 мм. Саморізи не повинні потрапляти на вібровузли сендвіч-панелей. Крок саморізів по вертикалі становить 200 мм, по горизонталі – 400 мм.
У випадку, якщо виступають надлишки стрічки Isophon Filz, їх обрізають у рівень з фінішним шаром листів гіпсокартону. Шви заповнюють віброакустичним силіконовим герметиком Isophon Flex. Для отримання якісного шва рекомендується використовувати малярський скотч, який наклеюється на поверхні, що утворюють кут. Далі виконується фінішне оздоблення відповідно до стандартних вимог обраної технології оздоблення.